עברית

ההוצאה לאור LAN DI , מתמחה בספרי אקופונקטורה. בימינו, קיימים ספרים רבים אשר עוסקים באקופונקטורה, שמבוססים על אקופונקטורה מודרנית, ה -TCM (TRADITIONAL CHINESE MEDICINE). ההוצאה לאור LAN DI, מקדמת ומתמחה באקופונקטורה מקורית, או קלאסית - CCM (CLASSICAL CHINESE MEDICINE).

אנו מדפיסים ספרים שמיועדים לתלמידים ומטפלים, על מנת שישמשו אותם בקליניקות. הספרים מבוססים על הקלאסיקות הסיניות, בשילוב עם ידע רפואי מערבי מודרני, שילוב אשר נוסה והוכח על ידי שנים רבות של עבודה קלינית של מטפלים.

ריאה נוספת

בנוסף לספרים אשר עוסקים באקופונקטורה מודרנית, ישנם גרסאות רבות של תרגומים של הטקסטים הקלאסים, כגון – NEI JING, NAN JING, JIA YI JING. תרגומים אלו הם בעבור קלינאים באקופונקטורה, ואינם ידידותיים למשתמש.

כוחו של בית ההוצאה LAN DI, טמון בידע ובמגוון של צוות המחקר שלו, אשר מורכב מסינולוגים, רופאים מערביים, ומטפלים מנוסים, אשר במאמץ משותף מאפשרים ליישם ידע עתיק זה בתוך כתלי הקליניקה, בחיי היום יום. ידע עתיק ומקורי זה, ידוע בשם 'הגזעים והענפים' (STEMS AND BRANCHES / WU YUN LIU QI).

הקלאסיקות השונות נלמדות על ידי הקבוצה, וחוכמה עתיקה זו משולבת עם ידע רפואי מודרני של המערב. נראה שהעקרונות והחוקים, כפי שהם מוצגים בספרים העתיקים, תומכים למעשה בראייה האנליטית, אשר משמשת את מדע הרפואה המודרני.